Tirdamas konstruoju

10.00–10.45, lapkričio 24 d., Konstravimo laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Turėsite galimybę aktyviai dalyvauti integruotuose gamtos mokslų (biologija, chemija, fizika) tyrimuose, iš naujo pažinti ir atrasti gamtos mokslus bei technologijas. Tiriamieji darbai, kuriuos atliksite šioje laboratorijoje, nereikalauja sudėtingos įrangos ir brangių priemonių. Tikimės pažadinti kiekviename slypintį jaunąjį tyrėją!

Tirdamas konstruoju

11.00–11.45, lapkričio 24 d., Konstravimo laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Tirdamas konstruoju

12.00–12.45, lapkričio 24 d., Konstravimo laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Gamtos tyrimai

10.00–10.45, lapkričio 25 d., Gamtamokslinių tyrimų laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Atlikdami integruotus gamtos mokslų tiriamuosius darbus galėsite: nustatyti įvairių medžiagų tankį ir įvairių vaisių bei daržovių laidumą elektros srovei; tirti rūgšties poveikį kiaušinio lukštui; pasigaminti burbulų mašiną ir termosą; kursite spalvų sūkurius ir žaibus ant stalo. Dalyvaudami veiklose iš naujo pažinsite ir atrasite gamtos mokslus bei technologijas.

Gamtos tyrimai

11.00–11.45, lapkričio 25 d., Gamtamokslinių tyrimų laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla