#ŽALIASISKANALAS: LUKAS KERAITIS IR „BALTOS VARNOS“

Paroda MOKYKLA 2020 pristato ŽALIOJO KANALO pranešėją: projekto „Prisijungusi Lietuva“ e. skautų savanorių tinklo ambasadorių, TV ir radijo laidų vedėją bei atlikėją Luką Keraitį, kuris lapkričio 21 d. 14:00 val. pristatys projektą „Prisijungusi Lietuva“ ir šio projekto dalį – e. skautų savanorių veiklą.

L. Keraitis skaitys pranešimą „Dirbtinis intelektas mūsų kasdienybėje: kur jis pritaikomas?“. Pranešimo metu bus pristatyti dirbtinio intelekto pritaikymo būdai, bus iškeltas klausimas, ar tokiai ateičiai ugdome savo mokinius.

APIE PROJEKTĄ

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti žmonėms nemokamai išmokti naudotis internetu ir skaitmeniniais įrenginiais, pradedantiesiems įgauti praktinių įgūdžių, o pažengusiesiems sustiprinti jau turimas žinias. Kiekvienoje mokymų programoje pabrėžiama, kaip saugiai ir visapusiškai sklandžiai naudotis skaitmeninių technologijų ir interneto teikiama nauda. Šiuo metu nemokami mokymai vyksta nuotoliniu būdu. Lietuvoje jau dvejus metus veikia projekto „Prisijungusi Lietuva“ e. skautų tinklas, vienijantis beveik 1,5 tūkst. skaitmeninių žinių turinčių 14–29 metų amžiaus žmonių. Jo nariai ne tik bibliotekose konsultuoja vyresnius šalies gyventojus, supažindina juos su išmaniųjų įrenginių, interneto funkcijomis, atsako į visus aktualius klausimus, bet ir patys nuolat pažindinami su technologinėmis naujovėmis, o nemaža el. skautų dalis planuoja rinktis su skaitmeninėmis technologijomis susijusias profesijas.

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Daugiau informacijos www.prisijungusi.lt

DOVANA LANKYTOJAMS – „BALTŲ VARNŲ“ KONCERTAS!

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ ir jų e. skautų savanorių tinklas dovanoja renginio žiūrovams nemokamą jaunimo grupės „Baltos varnos“ akustinį koncertą. Koncerto metu dainininkės paragins suspėti dalyvauti virtualiame protmūšyje ir laimėti prizų. Po koncerto bus skelbiama protmūšio pabaiga – laimėtojus skelbs „Facebook“ „Prisijungusi Lietuva“ paskyroje. Grupę „Baltos varnos“ sudaro seserys dvynės Milda ir Teresė Andrijauskaitės, puikiai žinomos iš įvairių televizijos projektų ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos. Seserys žada gerą nuotaiką ir puikų renginio užbaigimą.

Jau visai netrukus – lapkričio 20 d. 14.00 val. – ŽALIASIS KANALAS su puikiu pranešimu bei neeiliniu koncertu laukia jūsų!

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programa ir registracija.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT