#ŽALIASISKANALAS: Daina Valackienė ir Rūta Gudmonaitė

Paroda MOKYKLA 2020 pristato dar dvi ŽALIOJO KANALO (buvusios Mobiliosios studijos) pranešėjas – Vilniaus Sietuvos progimnazijos direktorę Dainą Valackienę ir PRIMUM ESSE mokymų sertifikuotą švietimo lyderystės ir „Renkuosi mokyti!“ mokyklų konsultantę Rūtą Gudmonaitę.

Lektorė D. Valackienė parodos lankytojus kviečia sužinoti, kaip sutelkti mokyklos bendruomenę pokyčiams. Pasak jos, tai padaryti gali padėti projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“.

MOKYDAMI MOKOMĖS!

„Siekiame progimnazijos filosofiją „Docento doscimus!“ (Mokydami mokomės!) paversti realybe. Džiaugiamės ir didžiuojamės sukaupta patirtimi, įgyvendinant pokytį projekte „Renkuosi mokyti“. Pokytis reikalingas ne tik tam, kad išeitume iš komforto zonos, bet ir suprastume, jog pasaulis labai greitai keičiasi, suvoktume, jog ne tik mes mokiniams galime duoti, bet ir jie mums dažnai suteikia progų atrasti nauja, tobulėti, mokytis“, – kalbėjo mokyklos vadovė.

Taigi, D. Valackienė kartu su R. Gudmonaite parodoje MOKYKLA 2020 sieks pasidalyti mokyklos patirtimi apie įtraukiojo ugdymo praktikas, papasakos, kokių priemonių buvo imtasi, skatinant mokytojus ugdymo procese naudoti šiuolaikines technologijas, programas, skaitmenines aplinkas.

ŠIŲ DIENŲ SIEKIAMYBĖ

Ir visų svarbiausia, parodos lankytojai galės sužinoti, kaip padėti mokytojams mokytis bendradarbiaujant ir dalijantis gerąja patirtimi bei kurti integruotas pamokas, kad kiekvienas mokinys būtų įsitraukęs į veiklą. Visa tai – šių dienų siekiamybė!

Jau visai netrukus – lapkričio 20 d. 12.30 val. – ŽALIASIS KANALAS su puikiomis lektorėmis laukia jūsų, siekdamos pasidalyti savo sukaupta patirtimi!

SUSITIKIME IR PASIDALYKIME PATIRTIMIS!

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programa ir registracija.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT