Sušurmuliavo paroda „Mokykla 2016“

Šeštoji respublikinė švietimo paroda prasidėjo šventine „Strazdanėlių“ auklėtinių eisena, mokinių Gabrielės iš Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ ir Luko iš berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ sveikinimu bei nuotaikingu muzikiniu „JD Brass“ kolektyvo fejerverku.

Į parodos atidarymą atvyko Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša ir Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas.

Lankytojai renkasi į forumą „Gera mokykla“, plūsta į patyrimu grįstas veiklas „Atradimų laboratorijose“ ir kitus renginius, domisi įvairiomis ugdymo priemonėmis, įranga, formaliojo ir neformaliojo švietimo programomis, paslaugomis mokykloms, mokytojams ir mokiniams.

Paroda „Mokykla 2016“ vyksta lapkričio 25–26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Dar galite išsirinkti veiklas ir dalyvauti!

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2016. Įsiminti nuorodą.