PARODOS MOKYKLA 2020 REGISTRACIJA IR PROGRAMA

Pradedama registraciją į švietimo inovacijų parodą MOKYKLA 2020!

Lapkričio 20–21 d. kviečiame dalyvauti pirmojoje tokioje virtualioje parodoje, kurioje galėsite įsitraukti į nepaprastus praktinius užsiėmimus kartu su „Atradimų laboratorijomis“, dalyvauti įvairiuose, netradicinių temų renginiuose, išgirsti Lietuvos bei užsienio ekspertų mintis, patirtis ir dar daugiau!

PARODOS PROGRAMA (programa bus pildoma) >>

Registracijos formoje galėsite pasirinkti, kokiose veiklose norėsite dalyvauti, jas prisidėti į savo virtualius kalendorius, o nurodytu el. pašto adresu gausite naujausią informaciją apie parodos transliacijas!

REGISTRACIJA Į RENGINIUS >>

Netrukus paskelbsime registracijas į:

  • MOBILIOSIOS STUDIJOS diskusijas.   
  • ATRADIMŲ LABORATORIJŲ užsiėmimus.

Visi kartu galime MOKYKLA 2020 paversti lankomiausia švietimo paroda istorijoje! Kaip? PRISIJUNK!

„Litexpo“ nuotrauka

Parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT

Kilus klausimams rašykite el. paštu paroda@nsa.smm.lt.