Patirk Vilnių

Mūsų Vilnius ne bet kaip ant Žemės „numestas“. Rodos, galiūno ranka jį nešiojo, įvairiai taikė prie nelygumų ir tarus „dailiau nebus niekur“ padėjo čia prie Neries. Taip įtikinamai apie mūsų sostinės unikalumą rašė Nepriklausomybės akto signataras, geografas prof. Česlovas Kudaba.

Patirti ir/ar patyrinėti Vilnių kviesime šio renginio metu. Pristatysime, kuriamą Vilniaus pamokų žemėlapį. Kviesime būti ne tik edukacinių veiklų dalyviais, bet ir kūrėjais, aplinkose, kurios skatina kūrybiškumą, bendravimą, ugdyto praktinius gebėjimus, formuoja vertybines nuostatas. Tyrimas ir patyrimas – svarbūs mokymosi metodai, ugdantys savarankiško mąstymo įgūdžius. Atliksime tyrimą artimiausioje aplinkoje ir, ko gero, atsiras dar viena pamoka Vilniaus žemėlapyje, kurios autoriai būsite Jūs. Kiekviena vietovė, asmuo, objektas yra mokytojas, tik mokėkime juos prakalbinti.

Tyrinėti Jus kviečia:

Genovaitė Kynė – Vilniaus Švietimo pažangos centro vadovė; Vilniaus Simono Daukanto geografijos mokytoja ekspertė

Albertas Lakštauskas – Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas (švietimo ir ugdymo klausimais)

Simonas Saarmann – geologas, Karalienės Mortos mokyklos mokytojas.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas: