„Žingsniu priekyje: programavimo kalba nuo pirmos klasės“

Nuo šio rudens 26-iose sostinės mokyklose pradinukai pradėjo mokytis informatikos ir technologinės kūrybos. 141 pedagogas bent kartą per savaitę įsipareigojo vesti pamokas, kuriose vaikai savo susidomėjimą technologijomis gali paversti praktiniais įgūdžiais. Jie mokosi įvaldyti įvairias skaitmeninės kūrybos priemones, kūrybinį programavimą ar virtualios realybės kūrimą, išbandyti ir dirbtinio intelekto kūrimo pagrindus. Be to, jie tobulina problemų sprendimo gebėjimus, ugdosi kritinį ir loginį mąstymą. Renginyje dalysimės patirtimi ir kviesime kitas Lietuvos savivaldybes pasisemti idėjų, kaip naujinti ugdymo turinį savo mokyklose.

Lektoriai: Albertas Lakštauskas, Vilniaus miesto mero patarėjas; Monika Katkutė – Gelžinė, Informatikos ir technologinės kūrybos mokymo(si) programos mokytojams Teachers Lead Tech įkūrėja; mokytojai praktikai

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

Registracija baigta.

Vieta: