Užsienio kalbų mokymo(si) laboratorija

Susitikimo metu UAB „Biznio mašinų kompanija“ atstovai pristatys ugdymą klasėje ir nuotoliniu būdu, naudojantis SMART interaktyviais ekranais. SMART interaktyvieji ekranai – tai ne vien tik skaidrių demonstravimo įrenginys, tai visa ugdymosi aplinka, sujungianti bet kokį įrenginį klasėje su esančiu bet kurioje pasaulio vietoje. Mokytojai gali dirbti jiems patogioje vietoje, jiems patogiu metu, o sistema nestringa net didelių apkrovų metu. Ypač lengvai paruošiamos įvairių tipų interaktyvios užduotys leis praturtinti mokymo(si) medžiagą interaktyviais elementais. Pilna integracija su „Office 365“ ir „Google Classroom“ leidžia naudotojams ypač paprastai praplėsti turimas galimybes ir integruoti naujoves į jau naudojamą darbo aplinką.

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

“

Vieta: