Ugdymo inovacija Lietuvoje: produktyvusis mokymasis

Renginio tikslas – pristatyti produktyviojo mokymosi kaip ugdymo naujovės Lietuvos švietimo sistemoje diegimo galimybes ir kuriamą naudą mokiniui, mokyklai, vietos bendruomenei bei visam kraštui.

Kodėl verta diegti produktyvųjį mokymąsi? Kaip produktyvusis mokymasis sužadina mokinių motyvaciją? Kaip produktyvusis mokymasis skatina į ugdymą įsitraukti miesto ar miestelio bendruomenę? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite iš pirmų lūpų: produktyviojo mokymosi mokinių, mokytojų, mokinius praktinei veiklai priimančių įmonių atstovų.

Neliks neaptartas ir produktyviojo mokymosi diegimo klausimas – pristatyme dalyvaujantys mokyklų vadovai, švietimo konsultantai pasidalys vertinga patirtimi ir įžvalgomis, kokie žingsniai būtini ir tikslingi, pradedant diegti šią inovaciją mokykloje.

Lektoriai: Simona Plienaitytė (ŠMM Švietimo aprūpinimo centras), Dr. Auksė Petruškevičiūtė (Lietuvos edukologijos universitetas).