Švietimo informacinių technologijų centro el. paslaugos mokyklai. Į pagalbą asmenims, besirūpinantiems IKT diegimu mokyklose (IKT koordinatoriams)

„Kiekvienoje mokykloje būtinai turi atsirasti asmuo – technologijos koordinatorius – išmanantis ugdymą ir IT, kuris gebėtų rūpintis mokyklos informacinės sistemos plėtra, nuolatine mokyklos pedagogų kvalifikacijos raida, padėtų mokytojams integruoti įvairių dalykų mokymą ir kompiuterių taikymą bei sinchronizuotų įvairias IT diegimo sritis.“ (IKT diegimo Lietuvos švietime strategija, 2000 m.)

Renginyje bus pristatoma AIKOS, švietimo portalo „E. mokykla“ galimybės ir pokyčiai, galima šių informacinių sistemų pagalba asmenims, besirūpinantiems IKT diegimu mokyklose. Taip pat per diskusiją bus svarstoma, kas tie IKT koordinatoriai ir koks jų statusas dabar.

Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: