Sukurk nuosavą radijo imtuvą ir detektorių

Ar kada nors teko pažvelgti į radijo imtuvo vidų? Ne? Tuomet šis užsiėmimas būtent jums! Kiekvienas turėsite galimybę ne tik pažvelgti į radijo imtuvo vidų, bet ir susikonstruoti veikiantį radijo imtuvą bei išgirsti iš savo sukonstruoto radijo mėgstamą radijo stotį. Teks pabūti ir detektyvais – sujungtoje grandinėje reikės aptikti visas pagrindines radijo dalis! Su sukonstruotais ir veikiančiais FM radijo imtuvais atliksite elektromagnetinių bangų sugerties medžiagoje tyrimą. Kartais klausantis radijo stoties pasigirsta trikdžiai arba ji visiškai nutyla. Kas nutinka signalui? Tirsite medžiagų laidumą sukonstruotu radijo imtuvu ir bandysite atsakyti į šį klausimą. Ištyrę radijo bangų sugertį medžiagoje, konstruosite vandens užterštumo detektorių. Iš tiesų šis detektorius – labai paprastas įrenginys, kurį pasigaminti galima pačiam. Jo veikimo paslaptis galės įminti visi užsiėmimo dalyviai.

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Ugdymas: ,
Tikslinė grupė: , , ,