Stebėk, tyrinėk, atrask

„Stebėk, tyrinėk, atrask“ laboratorijoje atliksite net septynis įdomius eksperimentus – sukursite lietaus debesis, tirštą rūką, išgausite didžiulį sauso ledo muilo burbulą, išsiaiškinsite, kodėl balionas, padėtas ant lapo su daug smeigtukų, nesprogsta, kaip vanduo palenda po kolba. Išmoksite pieštukais pradurti pilną maišelį vandens taip, kad vanduo neištekėtų, įsitikinsite, jog atmosferos slėgis tikrai egzistuoja. O kas atsitinka susijungus dviems ir daugiau cheminėms medžiagoms, sužinosite ir patirsite, gamindami „dramblio pastą“. Šios tiriamosios veiklos paskatins jus dar labiau domėtis supančia aplinka, stebėti, tyrinėti ir atrasti sau naujus, nežinomus, bet naudingus ir įdomius dalykus.

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Tikslinė grupė: ,