„STEAM ugdymas: iššūkis priimtas“

STEAM ugdymas – vienas šiuolaikiškų ugdymo būdų, kai integruojami gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos mokomieji dalykai. Jis ugdo mokinių kritinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus.

STEAM integralaus ugdymo principų panaudojimas švietime gali padėti spręsti mokinių susidomėjimo šiais dalykais stokos problemą ir padėti rengti ateities inovacijų lyderius. Renginyje susipažinsite su „Science on Stage Europe“ veikla ir organizuojamu konkursu gamtos mokslų mokytojams. Jo metu vyks mokytojų atranka dalyvauti Europos festivalyje „Science on Stage festival 2022“.

Bus apžvelgti trys STEAM „Erasmus +“ strateginių partnerysčių projektai: STEM mokykos ženklas“, „STEAM ugdymo tobulinimas“ ir „21 amžiaus mokykla“.

Taip pat pristatysime projektų veiklas, pasiekimus, planuojamus konkursus ir kompetencijų tobulinimo renginius, pasiektus ir laukiamus rezultatus.

Lektorė: Eglė Vaivadienė, Nacionalinės švietimo agentūros, Ugdymo turinio departamento, Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

Registracija baigta.

Vieta: