Metodinio leidinio „Ugdymo procesas, mokant nuotoliniu būdu: iššūkiai, patirtys, sprendimai“ pristatymas

2020 m. balandžio–birželio mėnesiais, tai yra karantino metu, didžiausia atsakomybė už bendrojo ugdymo proceso organizavimą nuotoliniu būdu teko mokyklų vadovams ir jų pavaduotojams. Jiems reikėjo greitai susiorientuoti ir priimti daug naujų sprendimų, kad ugdymo procesas tęstųsi kaip galima sėkmingiau. Atrastais sprendimais vadovai, pavaduotojai, mokytojai dalijosi organizuotose vaizdo konferencijose. Renginyje bus pristatomas elektroninis metodinis leidinys, parengtas remiantis šių konferencijų medžiaga. Diskutuosime, kokie nauji ugdymo organizavimo sprendimai, gimę nuotolinio ugdymo metu, lieka gyvuoti ir šiuo vis dar sudėtingu mokykloms laikotarpiu.

Lektorė:  Vida Kazragytė, Nacionalinės švietimo agentūros metodininkė

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai):