Jaunųjų tyrėjų idėjų mugė

Šiame renginyje mokiniai iš visos Lietuvos pristatys savo mokslines idėjas ir tyrimus, kuriuos atlikdami jie bando spręsti aktualias ekologijos, aplinkos užterštumo, žmogaus sveikatos problemas, ieško alternatyvių energijos šaltinių, tyrinėja mikroorganizmus, kuria naujus produktus arba bando patobulinti jau esamus. Idėjas vertins, mokiniams ir jų vadovams patars šalies mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

Turėsite galimybę pabendrauti su jaunaisiais tyrėjais ir išrinkti įdomiausią idėją!

Idėjų mugė – puiki galimybė mokiniams susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalytis patirtimi, diskutuoti. Renginiu siekiama populiarinti mokslines idėjas, sudominti vaikus ir jaunimą tiriamuoju darbu, paskatinti juos mąstyti apie būsimas studijas ir karjerą mokslo ir technologijų srityje.

Renginio pradžia (trukmė): 11.00 val. (6.00 val.)
Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas: