Profesijos pasirinkimas reikalauja drąsos

Ar profesijos pasirinkimas reikalauja drąsos? Mūsų pasirinkimui didelį poveikį daro tėvų, mokytojų, draugų nuomonė ar madingiausių profesijų top dešimtukas. O koks yra tikrasis mūsų pašaukimas?

Susitikimas ir pažintis su vyrais, pasirinkusiais netradicinę karjerą, padės atsakyti į rūpimus klausimus. Ateik ir sužinok jų sėkmės istorijas.

Kiekvienas atvykęs į renginį turės unikalią galimybę pabendrauti su pradinių klasių mokytoju, socialiniu pedagogu, mokytojo padėjėju, mokytojais dalykininkais ir iš pirmų lūpų sužinoti, kodėl šiuolaikiniai vyrai renkasi tokias profesijas.

Ateik. Atrask. Išdrįsk.

Dalyvauja: Mantas Karanauskas, Vilniaus Balsių progimnazija, Dovydas Mikaliūnas, KTU inžinierijos licėjus; Airidas Šešetas, Vilniaus Šilo mokykla; Marius Žičius,Herojaus mokykla.