Prevencinės veiklos mokykloje technologijos

Dažnas švietimo darbuotojas kelia sau klausimą – kokios veiklos formos yra paveikiausios mokiniams. Tiek mokslininkai, tiek prevencinių programų kūrėjai, tiek prevencinės veiklos praktikai analizuoja šiuolaikinio jaunimo gyvenseną, keldami sau iššūkius – ugdyti vaikų socialines emocines kompetencijas per kasdienę veiklą.

Įtraukiančioje paskaitoje aptarsime sunkiausius prevencinės veiklos įgyvendinimo etapus. Sužinosite apie naujausias prevencinės veiklos ugdymo technologijas – vaikams ir jaunimui patraukliausias kasdienes veiklas, nereikalaujančias didelių išteklių. Jas galima taikyti ir per pamokas, ir per pertraukas, ir kitose veiklose. Sužinosite, iš kur galima pasisemti idėjų prevencinei veiklai mokykloje.