Pokalbiai apie ugdymo turinį

Lapkričio 25 d. parodos „Mokykla 2017“ Atvirų diskusijų erdvėje „Reach for Change“ ir Ugdymo plėtotės centras inicijuoja diskusijas budriesiems. Tiems, kuriems rūpi, kuo gyvena mokiniai ir mokytojai; tiems, kurie ieško Lietuvos švietimui reikalingų inovacijų.

Kviečiame į atvirą prasmingų pokalbių erdvę, kur penkiose grupelėse bus diskutuojama mokyklai aktualiomis temomis. Pristatymų ir pranešimų nebus: mes jums pasiūlysime temas, o jūs mums – savo įžvalgas ir mintis.

Ugdymo turinys: ką ir kodėl reikia atnaujinti? Ką norisi keisti pirmiausia? Brandos atestatas ir branda: ar galime dėti lygybės ženklą? Ką apie teisę turi žinoti vaikai ir paaugliai?

Turite ką pasakyti? O gal norėtumėte paklausyti? Nedvejokite, užsukite – bus įdomu!