Nekonferencija švietimo tema (I dalis). Būnu, augu, gyvenu…

Renginyje „Nekonferencija švietimo tema“ kalbėsitės apie mokinį, mokytoją ir mokyklą: būti, augti ir gyventi mokykloje gera tada, kai išdrįstame ją kurti patys.

Pirmoje renginio dalyje „Būnu, augu, gyvenu…“ dalyvausite apskritojo stalo diskusijoje, kurioje mokymo(si) motyvacijos, vertinimo ir įsivertinimo, personalizuoto mokymosi bei pasiekimų ir pažangos klausimais žurnalistas ir laidų vedėjas Richardas Jonaitis kalbins Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę, Ugdymo plėtotės centro direktorių Giedrių Vaidelį, Mokyklų tobulinimo centro steigėją, projektų vadovę Eglę Pranckūnienę, Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekaną dr. Ainius Lašą, Vilniaus Vytauto Didžiojo  gimnazijos istorijos mokytoją ekspertę, vadovėlių autorę Jūratę Litvinaitę, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Švietimo politikos analizės skyriaus vedėją Evaldą Bakonį, Ukmergės r. Siesikų gimnazijos direktorių Vaidotą Kaliną.

Renginio partneris: UAB „Šviesa“.