Mokytis muziejuje – utopija, (virš)uždavinys ar siekiamybė?

Pranešimo pagrindas – Lietuvos jūrų muziejuje vykusio kultūros ir švietimo įstaigų bendradarbiavimo projekto refleksija ir gairės ateičiai. Mokytojai, remdamiesi Bendrojo ugdymo programa, kartu su muziejininkais parengė virtualių ir kontaktinių, integruotų ir pavienių pamokų muziejuje planus. Bus aptarta tokių pamokų nauda, prasmė ir aktualumas, pateikti pasiūlymai tolimesniam bendradarbiavimui. Lietuvos jūrų muziejaus siekiamybė – sukurtų pamokų prieinamumas ir sklaida visoms Lietuvos mokykloms.

Lektoriai: Vida Narveišytė, Lietuvos jūrų muziejaus muziejininkė-edukacinių programų koordinatorė, Klaipėdos Vidūno gimnazijos mokytoja-ekspertė Lilija Bručkienė, Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro metodininkė Jovita Norvielienė

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

“

Vieta: