Mokyklos interneto svetainė — tik formalumas ir neišnaudotas įrankis?

Norite rasti atsakymą į klausimą, ar mokyklos interneto svetainė tik formalumas. O gal tai įrankis, kurį galima panaudoti mokyklos vadybai, mokinių medijų ir informaciniam (MIR) ugdymui,  tėvams informuoti bei įtraukti ir kt.? Pristatydami savo mokyklos patirtį, padėsime Jums rasti atsakymus į šiuos klausimus.

Suprasite, kodėl svarbu turėti interaktyvią, nuolat pildomą interneto svetainę, kodėl svetainę turi kurti ne vienas žmogus, o komanda.

Susipažinsite su svetainės turinio valdymo sistemos (TVS) galimybėmis. Sužinosite, kaip paprastas įrankis gali pakeisti Jūsų mokyklos svetainę.

O gal mokyklos interneto svetainė gali būti ir puikus MIR kompetencijų ugdymo įrankis? Į šį klausimą Jums padės atsakyti mokinių patirtys.