Ko galime pasimokyti iš pažangiausių švietimo sistemų?

Susipažinsite su nepriklausoma švietimo konsultante Lucy Crehan iš Didžiosios Britanijos. Ji dvejus metus praleido tyrinėdama švietimą PISA tyrimuose lyderiaujančiose šalyse. Lucy stebėjo darbą mokyklose, gyveno kartu su šių mokyklų mokytojais, atliko interviu su mokiniais, tėvais, mokytojais ir švietimo politikos kūrėjais. Sužinosite, ko galėtume pasimokyti iš šių šalių ir kas galėtų būti aktualiausia Lietuvos švietimo sistemai.

Kaip mokytojai nuolat tobulina savo mokymą, neformaliai bendradarbiaudami ir pasinaudodami mokytojo karjeros teikiamomis galimybėmis? Kaip PISA lyderiaujančios šalys užtikrina, kad vaikai pateisina jiems keliamus aukštus lūkesčius, nesupaprastindamos keliamų tikslų kai kuriems vaikams?

Į šiuos ir kitus klausimus ieškosite atsakymo kartu su Lucy Crehan.