Kinas vietoj vadovėlio

Ar kinas gali pakeisti vadovėlį? Ar kinas gali išmokyti matematikos, chemijos, gimtosios kalbos, politologijos? Kaip integruoti kiną į ugdymo procesą? Atradimų laboratorijoje – praktiniai filmų analizės pavyzdžiai, interaktyvios užduotys su audiovizualiniais ištekliais, metodinė medžiaga su užduotimis pagal dėstomuosius dalykus. Nagrinėsite, kaip kino edukacijos veiklos gali būti pritaikomos ir naudojamos pamokose bei užklasinėje veikloje. Susipažinsite su kino edukacijos ugdymo baze (nemokamų lietuviškų filmų interneto bazė, metodinė medžiaga), projekto „Audiovizualiniai XX a. archyvai“ archyvine vaizdo ir metodine medžiaga. Sužinosite, kaip mokykloje įsteigti kino klubą, kaip vyksta kino kūrybinės dirbtuvės, konkursai „Dokumentika mokykloje“ (video darbų konkursas) ir „Jaunasis kino kritikas“ (recenzijų konkursas).

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()