Kaip ugdyti informatinį mąstymą pradinėse klasėse?

2017–2018 m. projekte „Informatika pradiniame ugdyme“ yra kuriamas ir išbandomas pradinio ugdymo informatikos turinys. Nuo šio rudens 10 projekte dalyvaujančių mokyklų išbando naujas, įdomias veiklas, padedančias ugdyti pradinukų informatinio mąstymo gebėjimus.

Kodėl informatinio mąstymo pradedama mokyti pradinėse klasėse? Kaip kuriamas pradinio ugdymo informatikos turinys šiandien? Kokios priemonės gali būti naudojamos informatikos mokymui pamokose?

Sužinosite, kaip vyksta projekto įgyvendinimas 10-yje mokyklų, kokios patrauklios ir šiuolaikinės priemonės taikomos, ugdant informatinį mąstymą. Susipažinsite su edukaciniu žaidimu „Scottie Go!“ ir „Blue-Bot“ robotais, praktiškai juos išbandysite. Su projekte dalyvaujančiais mokytojais galėsite padiskutuoti apie šių priemonių panaudojimo galimybes ugdymo procese.

Renginyje dalyvaus: Albina Zdanevičienė (Ugdymo plėtotės centras), Lina Kairiūkštienė (Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus), Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos komanda, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus komanda.