Kaip tobulėti kiekvienam – mokytojui, mokiniui, tėvams?

Šiuolaikiniame sparčių pokyčių pasaulyje ypač svarbu tampa ne asmens parengimas konkrečiai profesijai, bet holistinis požiūris į asmenybės raidą. Svarbiausia yra ne tai, ką žinai, bet tai, ką iš tiesų moki. Dar svarbiau – kas iš tiesų esi ir kaip tobulėji. Tai reiškia, kad mokymasis neapsiriboja mokykla ir pamokomis – tai tampa visą gyvenimą trunkančia savojo “Aš” tobulinimo kelione.

Išnaudodami technologijas, galime kurti besimokančias bendruomenes, kuriose mokymasis grindžiamas bendros patirties kūrimu, dalijimusi, vertę kuriančiu bendravimu.

Pranešimo metu bus pristatomos nuolatinį žmogaus mokymąsi ir tobulėjimą skatinančios iniciatyvos.

Tai projektas jaunimui GaliuViską, kurio tikslas įkvėpti ir motyvuoti jaunus žmones pokyčiams, savęs atskleidimui ir kūrybinių galių išlaisvinimui.

Taip pat bus pristatoma globali atviro mokymosi platforma wayfor.me, kurioje kiekvienas gali tapti ekspertu, mokyti kitus, mokytis pats ir uždirbti iš to, ką geriausiai moki.

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai): ()