Kaip organizuoti kokybišką mišrų mokymąsi?

Mišrus mokymas(is) – mokymo(si) organizavimo būdas, kai dalis mokymo(si) proceso vyksta klasėje, o dalis nuotoliniu būdu. Kai kuriose šalies mokyklose šis mokymo(si) organizavimo būdas pradėtas taikyti jau nuo mokslo metų pradžios. Akivaizdu, kad iki šiol retai ar visai netaikytas mišrus mokymo(-si) būdas laikui bėgant taps vis aktualesnis ir dažnai taikomas. Daugeliui mokytojų, planuojančių ar pradedančių taikyti mišraus mokymo(si) būdą, tenka susidurti su klausimais: – Kokią įrangą ir virtualias mokymo(si) aplinkas naudoti? – Kokį mokymo(si) turinį naudoti ir kaip jį suplanuoti? – Kokius metodus taikyti? – Kaip derinti veiklas klasėje ir nuotoliniu būdu? – Kaip vertinti mokinių darbus? Į šiuos ir kitus aktualius klausimus atsakymus pateiks ir praktiniais patarimais pasidalins lektorė Rūta Filončikienė.

Lektorė: Rūta Filončikienė, VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja ekspertė, EMA bendraautorė.

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

“

Vieta: