#InteraktyviMokykla: edukacinė platforma „MozaBook“ ir žinių patikrinimo sistema

Praktiškai parodysime, kaip interaktyviai vesti ir pasiruošti pamokoms bei kontroliniams darbams. „Officeday“ kartu su edukacine platforma „MozaBook“ siūlo įvairiausių mokymo būdų 1–12 klasių mokiniams: žaidimo elementai mokymosi procese, 3D efektais perteiktas žmogaus organizmas, užduočių redagavimo galimybės ir daugybė kitų būdų. Lengviau pasiruošti kontroliniams darbams bei surinkti atsakymus padės nauja žinių patikrinimo sistema „SunVote“, su kuria galėsite susipažinti tiek praktiškai, tiek teoriškai. Pristatysime kartu su partneriais sukurtus integruotus sprendimus interaktyvioms pamokoms valdyti. Pademonstruosime „MozaBook“, „Lenovo“ bei „Newline“ produktų valdymą ir suderinimą tarpusavyje.

Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė: ,