Interaktyvi mokykla su edukacine platforma „Mozabook”

Renginyje pamatysite, kaip lengviau vesti ir pasiruošti pamokoms. „Officeday“ kartu su edukacine „Mozabook“ platforma Jums pasiūlys įvairiausių mokymo būdų 1–12 klasių mokiniams: mokymosi proceso sužaidybinimo, 3D efektais perteiktą žmogaus organizmą, užduočių redagavimo galimybes ir daugybę kitų būdų. Taip pat sužinosite apie kartu su partneriais sukurtus integruotus sprendimai interaktyviam pamokų valdymui. Pamatysite praktinį „Mozabook“, „Lenovo“ bei „Newline“ produktų valdymą ir suderinimą tarpusavyje. Šie sprendimai suteikia galimybę visiškai išnaudoti „Mozabook“ platformos galimybes. Vos keliais mygtuko paspaudimais galima valdyti informacijos srautus, perteikti užduotis mokiniams, surinkti užduočių sprendimo rezultatus. „Officeday“ – oficialus ir vienintelis edukacinės platformos „Mozabook“ atstovas Lietuvoje, renginio metu Jums pristatys ir praktiškai parodys geriausius šios programos panaudojimo būdus.

Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė: , , ,