Inovatyviųjų technologijų taikymas mokyklos žiniasklaidoje

Mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ jaunieji žurnalistai kartu su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentais kviečia į žurnalistiką pažvelgti šiuolaikiškai. Žurnalistika – ne vien mus supančio pasaulio įvykių stebėjimas ir aprašymas. Originalumas, žaismingumas ir greitis yra svarbiausi konkurencingo žurnalisto instrumentai, kuriuos galima rasti išmaniosiose technologijose. Siūlome kartu su mumis pasinerti į jaunųjų žurnalistų virtuvę ir išmėginti inovatyvaus žurnalistinio darbo metodus: sukurti fotoreportažą – fiksuoti parodos akimirkas, kurti taiklius nuotraukas apibūdinančius pavadinimus ir nuotraukas kartu su antraštėmis išdėstyti logine seka; paimti express interviu – parengti klausimus parodos lankytojams ir dalyviams, kalbinti pasirinktus respondentus, įrašyti pokalbius, juos užrašyti, siekiant stiliaus vientisumo; nufilmuoti ir įgarsinti vaizdo reportažą, būti operatoriumi arba diktoriumi, apdoroti medžiagą; sukurtus reportažus ir interviu paskelbti internete, pakviesti skaityti, žiūrėti ir dalytis socialiniuose tinkluose. Išlaisvinkite kūrybinį jaunojo žurnalisto potencialą!

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()