Inovacijų taikymas pamokoje

Dalies Lietuvos mokyklų ir jų mokytojų gyvenimą praturtino Nacionalinės švietimo agentūros 2019–2020 m. plėtotas projektas „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“. Įgyvendinant projekto veiklas, vykdytas inovacijų diegimas ir išbandymas bendrajame ugdyme. Pranešime pristatysime inovacijų išbandymą septyniose ugdymo srityse: kalbų, matematikos ir IT, gamtos mokslų ir kūno kultūros, socialinio ir dorinio ugdymo, menų ir technologijų, pradinio ugdymo, specialiojo ugdymo. Renginyje ne tik susipažinsite su išbandytomis edukacinėmis inovacijomis, bet ir išgirsite apie jų taikymo galimybes pamokose, pedagogų refleksiją ir rekomendacijas. Įsitikinsite, kad, keisdami ugdymo sąlygas ir procesus, tobuliname ir mokinių, ir mokytojų bendrąsias bei dalykines kompetencijas. Diskutuosime, ar pamokose inovacijas taikyti, negalima nustoti, ar inovacijas taikyti negalima, nustoti.

Lektorė: dr. Dalia Survutaitė, Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento metodininkė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorė

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

Registracija baigta.

Vieta: