Į matematikos širdį – per NUMICON

NUMICON – tai matematinio skaičiavimo metodika, skirta ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, kuri padeda suprasti skaičius bei aritmetinius veiksmus per multisensorinius pojūčius.​ NUMICON metodika padeda įveikti ankstyvojo matematikos mokymosi sunkumus (abstrakčių idėjų suvokimą), kylančius iš kognityvinės raidos, todėl sunkiai suvokiamus ir abstrakčius dalykus paverčia lengvais ir suprantamais. Ugdymo procesas su NUMICON tampa žaismingu, suprantamu, keliančiu mažiau įtampos, lengviau įsisavinamu. Mokytojas vaikams tampa įdomus, yra labiau gerbiamas ir herojiškas. NUMICON metodikos, sukurtos „Oxford University Press“, pristatyme ne tik susipažinsite su NUMICON požiūriu, teorija, naudojamomis priemonėmis, bet ir žaismingų, praktinių veiklų metu patyrinėsite NUMICON matematinį pasaulį.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas: ,