Gyvenimas visos dienos mokykloje: pirmosios patirtys

Kaip pagerinti mokinių pasiekimus? Kaip sudaryti sąlygas įtraukiojo ugdymo plėtrai savo mokykloje? Kaip sumažinti socialinę atskirtį ir padidinti mokinių įsitraukimą į ugdymo veiklas? Dalyvaudami diskusijoje, sužinosite, kaip šiuos klausimus padeda spręsti visos dienos mokykla.

Visos dienos mokyklos modelių išbandyme dalyvaujančių mokyklų atstovai dalysis patirtimi, kilusiais iššūkiais ir atrastomis galimybėmis su savivaldybių administracijų atstovais, mokyklų vadovais ir mokytojais, kurie ateityje galbūt planuoja imtis visos dienos mokyklos įgyvendinimo savo mokyklose.

Visos dienos mokykla, kurioje būtų laiko atpažinti ir patenkinti kiekvieno mokinio ir visos mokyklos bendruomenės poreikius, gali tapti veiksminga Geros mokyklos koncepcijos įgyvendinimo priemone.

Dalyviai:

• Švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius;
  • Kauno Palemono gimnazijos direktorė Ramunė Baniulienė;
  • Kauno Palemono gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Laimutė Truskauskaitė;
  • Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos direktorė Tereza Sotnik;
  • Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Adomaitienė;
  • Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Janina Banienė;
  • Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Klenauskienė.