Gamtos mokslai pagal Marių Čepulį (knygos pristatymas)

Gamtamokslinis ugdymas svarbus kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, nes padeda suprasti pasaulį, kuriame gyvename, suvokti mūsų planetoje gyvybę palaikančias sistemas ir procesus, atsakingai taikyti gamtotyros žinias kasdieniame gyvenime. Juk artimos aplinkos pažinimas susijęs su globalių procesų supratimu ir atsakingu žmogaus vaidmeniu juose. Žymus fotografas, rašytojas ir gamtos mylėtojas Marius Čepulis kviečia gamtos mokslų mokytojus į internetinę paskaitą, kurios metu pasidalins gerąja patirtimi ir patarimais apie gamtos mokslų ugdymo svarbą 5-8 kl. Lektorius Marius Čepulis, gyvąja gamta domisi nuo kūdikystės. Baigė VU Gamtos mokslų fakultetą, turi zoologijos magistro laipsnį. Laisvalaikiu fotografuoja Lietuvos gamtą, važinėja po mokyklas ir darželius pasakodamas vaikams apie įvairius gyvūnus ir jų fotografiją. Yra dviejų knygų autorius.

Lektorius: Marius Čepulis

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai):