Bandymų bumas. Mažiau kalbų – daugiau darbų!

Apsirengę chalatėlius ir užsidėję apsauginius akinukus, tapsite jaunaisiais mokslininkais. Viso interaktyvaus užsiėmimo metu atliksite įvairius ir smagius chemijos bei fizikos bandymus, naudodami maistui tinkamas ir sveikatai nekenksmingas medžiagas. Taip sužinosite apie vienų medžiagų poveikį kitoms, taip pat, kodėl jos derinamos. Taip pat  išbandysite „mokslinį“ gėrimo receptą – galėsite jo ne tik pasigaminti, bet ir paragauti. Užsiėmimo pabaigoje pasigaminsite „mokslinį“ žaisliuką, kuris liks jums dovanų. Eksperimentuodami daugiau sužinosite apie paslaptingas medžiagų savybes, galėsite drąsiai bandymus pakartoti namuose. Atlikdami bandymus, pritaikysite pasaulio pažinimo ir technologijų žinias.