STEM mokymas su NASA ir LEGO Education Kosmoso projektų rinkiniu

Inovatyvus ir smagus, praktine patirtimi paremtas mokymas. Dirbdami komandoje pagal LEGO Education metodiką moksleiviai mokysis ne tik Robotikos ir STEM, bet ir susipažins su naujausiais NASA kosmoso tyrimais, kurs robotus ir spręs kosmoso projektus.

Renginyje mes pristatysime „Kosmoso projektų rinkinį“ ir pademonstruosime, kaip jį praktiškai galima taikyti STEM ugdymo srityje. „Kosmoso projektų rinkinys“ – skirtas tiems, kurie nori mokyti ir mokytis gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) per praktinius problemų sprendimus Jūsų sukurtoje Marso aplinkoje. Mokiniai galės tyrinėti ir kurti inovatyvius sprendimus dabartinių kosminių eksperimentų temomis. Atlikdami užduotis mokiniai turės įgyvendinti tokius uždavinius, kaip išgyvenimas kosmose, išgauti energiją, tirti komoso aplinką. Kosmoso tematikos medžiaga susideda iš daugiau nei 30 valandų veiklos, kurią sudaro: septynios projektinės misijos, devynios mokymosi misijos ir vienas krumplinės pavaros uždavinys. Dar trys mokslinių tyrimų projektai sukurti kartu su ekspertais iš „NASA“, suteiks galimybes moksleiviams tyrinėti ir kurti inovatyvius sprendimus dabartinių kosminių eksperimentų temomis.

Mokymo medžiaga yra su detaliomis mokytojo instrukcijomis, kurios palengvins mokymo procesą. Medžiagoje taip pat rasite paaiškinimus, programavimo pavyzdžius, idėjas skirtingiems sprendimams. Turinio keitimo įrankis leis mokiniams dokumentuoti savo pasiekimus bei pristatyti savo padarytus atradimus dirbant prie projektų.

Vietų skaičius ribotas. Rezervuoti vietą galite čia.

 

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 16.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė:
 
Įrašas paskelbtas kategorijoje . Įsiminti nuorodą.