Ar mokykloms reikalingi mokytojai vyrai?

Pastaruoju metu nuolat kalbama apie vyrų mokytojų trūkumą. Ar iš tikrųjų ši problema atsiranda tik dėl riboto švietimo sistemos finansavimo? O gal verta paieškoti ir kitų priežasčių? Ar nenutinka taip, kad skatindamos moksleivius rinktis profesijas, mokyklos pjauna šaką, ant kurios sėdi?

Kviečiame diskutuoti apie tai, ką liudija Europos šalių praktikos, tendencijos ir tyrimai Lietuvoje, taip pat susipažinti su iniciatyvomis, kuriomis siekiama keisti susidariusią padėtį.

Diskusijos dalyviai: Birutė Sabatauskaitė – Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė; Vilana Pilinkaitė Sotirovič, Lietuvos socialinių tyrimų centras; Nerijus Buivydas, Demokratijos mokykla; Margarita Jankauskaitė, Lygių galimybių plėtros centras; Vaidas Bacys, Šiaulių rajono Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcinio centro vadovas.

Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: ,