Gamtos tyrimai

10.00–10.45, lapkričio 25 d., Gamtamokslinių tyrimų laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Atlikdami integruotus gamtos mokslų tiriamuosius darbus galėsite: nustatyti įvairių medžiagų tankį ir įvairių vaisių bei daržovių laidumą elektros srovei; tirti rūgšties poveikį kiaušinio lukštui; pasigaminti burbulų mašiną ir termosą; kursite spalvų sūkurius ir žaibus ant stalo. Dalyvaudami veiklose iš naujo pažinsite ir atrasite gamtos mokslus bei technologijas.

Gamtos tyrimai

11.00–11.45, lapkričio 25 d., Gamtamokslinių tyrimų laboratorija Organizuoja: Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla