Makiažas mokykloje pagal „Grimo akademija“

14.00–14.45, lapkričio 24 d., Renginių scena (3 salės foje) Organizuoja: Grimo akademija

Ar reikia bijoti „makiažo“ mokykloje? Leisti ar drausti? „Grimo akademija“ formuoja teisingą požiūrį į dekoratyvinės kosmetikos naudojimą mokykloje. Renginio metu pristatysime tinkamos mokyklos etikai makiažo rūšis, veido odos priežiūros pradžiamokslį, pademonstruosime mokytojos ir moksleivės makiažą.

Makiažas mokykloje pagal „Grimo akademija“

10.00–10.45, lapkričio 25 d., Renginių scena (3 salės foje) Organizuoja: Grimo akademija

Makiažas mokykloje pagal „Grimo akademija“

13.00–13.45, lapkričio 25 d., Renginių scena (3 salės foje) Organizuoja: Grimo akademija