Medijų mokykla

12.00–12.45, lapkričio 24 d., Kūrybinė laboratorija Organizuoja: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Medijų mokykla kviečia į judančių vaizdų dirbtuves! Patyrinėkime, kaip mūsų rankose ir ekrane susikerta senosios ir naujosios medijos, kaip gimsta judantys vaizdai. Jūsų laukia kūrybiniai bandymai ir praktiniai patarimai. Filmavimo, fotografavimo ar kitos patirtys nebūtinos! Dirbtuves organizuojame drauge su VšĮ „Meno avilys“.

Medijų mokykla

13.00–13.45, lapkričio 24 d., Kūrybinė laboratorija Organizuoja: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Medijų mokykla

10.00–11.30, lapkričio 24 d., Mokytojų laboratorija Organizuoja: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Ateikite į judančių vaizdų dirbtuves! Patyrinėsime, kaip mūsų rankose ir ekrane susikerta senosios ir naujosios medijos ir kaip gimsta judantys vaizdai. Užsiėmime susipažinsite su „stabdyto kadro“ technika – ją galėsite pritaikyti pamokose. Jūsų laukia kūrybiniai bandymai ir praktiniai patarimai. Filmavimo, fotografavimo ar kitos patirtys nebūtinos! Dirbtuves organizuojame drauge su VšĮ „Meno avilys“.