Savivaldis ir personalizuotas mokymasis pamokoje

12.00–12.45, lapkričio 24 d., Mokytojų laboratorija Organizuoja: Šiaulių universitetas

Norint mokinius įtraukti į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, pirmiausia turime pasiekti, kad jie gebėtų aktyviai veikti, t. y. valdyti savo mokymąsi. Praktiškai išbandysite personalizuotas prieigas veikti savivaldžiai – galėsite jas perkelti į ugdymo(si) procesą, kad pasitikėdami savimi gebėtumėte organizuoti mokinių mokymąsi tyrinėjant ateities mokykloje.

Savivaldis ir personalizuotas mokymasis pamokoje

13.00–13.45, lapkričio 24 d., Mokytojų laboratorija Organizuoja: Šiaulių universitetas