Jaunųjų „vulkanologų“ tyrimai

14.00–14.45, lapkričio 24 d., Gamtos reiškinių laboratorija Organizuoja: Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla

Kviečiame bent trumpam tapti „vulkanologais“ ir kuo daugiau sužinoti apie ugnikalnius. Naudodamiesi jums pažįstamomis medžiagomis, sukursite „ugnikalnio“ išsiveržimą, susipažinsite su vykstančia chemine reakcija, išsiaiškinsite, kokie ugnikalnio keliami pavojai ir nauda. Be to, pagilinsite žinias apie kitus gamtoje vykstančius pavojingus reiškinius.

Jaunųjų „vulkanologų“ tyrimai

15.00–15.45, lapkričio 24 d., Gamtos reiškinių laboratorija Organizuoja: Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla