Mokymasis per judesį

12.00–12.45, lapkričio 24 d., Idėjų klasė (4 salė) Organizuoja: UAB „Lantelis“

Judėjimas yra svarbi ir neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Šiuo metu susiduriame su judėjimo stoka visuose amžiaus tarpsniuose. Pranešimo metu plačiau apžvelgsime problematiką, judėjimo naudą ir įtaką organizmui bei mokymosi rezultatams. Išgirsite apie naujausias technologijas, kurios jungia judesį su mokymosi procesu, turiniu, metodologija ir skaitmeninėmis technologijomis.

Mokymasis per judesį

12.00–12.45, lapkričio 25 d., Idėjų klasė (4 salė) Organizuoja: UAB „Lantelis“