PARODA MOKYKLA 2020 TAMPA NUOTOLINE!

„Litexpo“ nuotrauka

Parodos MOKYKLA 2020 organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, praneša, jog paroda lapkričio 20–21 dienomis vyks  nuotoliniu būdu ir kvies į pirmąją tokią virtualią švietimo inovacijų parodą!

Parodos lektoriai bei dalyviai pažada itin įdomias, interaktyvias paskaitas, įtraukiančius praktinius užsiėmimus bei sklandų virtualų parodos lankymą visiems ir kiekvienam!

Neabejotina, jog paroda „Mokykla 2020“ – vienas iš svarbiausių Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginių. Negana to, šias metais ji vyks jubiliejinį – 10-ąjį – kartą.

Pagrindinė parodos tema – Skaitmeninė mokykla, kviečianti suprasti, jog ATEITIS VYKSTA DABAR. Šie metai švietimo bendruomenei – itin ypatingi. Susidurta su daugybe iššūkių ir pokyčių, paspartinusių mokyklų skaitmenizacijos procesą, ugdymo metodų bei bendravimo formų kaitą.

Tad tradicinis renginys su netradicine tema ir formatu bei aktyviais, pasirengusiais atsakyti į visų parodos dalyvių klausimus, lektoriais, išskirtiniais pranešimais, „Atradimų laboratorijomis“ ir kitomis, smalsioms akims skirtomis, veiklomis laukia ne tik švietimo bendruomenės narių, bet ir visų švietimui neabejingų žmonių.

Visi kartu galime MOKYKLA 2020 paversti lankomiausia švietimo paroda istorijoje! Kaip? PRISIJUNK!

Parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d. nuotoliniu būdu.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programa bei registracija bus paskelbta spalio 21 d.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT