Paroda „Mokykla 2018“ prasidėjo!

Aštuntoji švietimo paroda prasidėjo šventiniu Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio bei Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės sveikinimu. Parodą su trenksmu atidarė ir visus džiugino Vilniaus Balio Dvariono Dešimtmetės muzikos mokyklos mušamųjų ansamblis.

Lankytojai renkasi į renginius konferencijų salėse, plūsta į patyrimu grįstas veiklas Atradimų laboratorijose. Dalis lankytojų domisi įvairiomis ugdymo priemonėmis, įranga, formaliojo ir neformaliojo švietimo programomis, paslaugomis mokykloms, mokytojams ir mokiniams.

Paroda „Mokykla 2018“ vyksta lapkričio 23–24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laivės pr. 5, Vilnius). Per dvi parodos dienas įvyks daugiau kaip 150 renginių ir užsiėmimų aktualiomis švietimo temomis. Šiemet parodoje prisistato daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų.

Susitikime parodoje!

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.