Paroda MOKYKLA 2018 laukia Jūsų!

Maloniai laukiame Jūsų Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančioje parodoje MOKYKLA 2018, kurioje susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalinasi Lietuvos švietimo bendruomenė, verslo įmonės, mokiniai, mokinių tėvai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Kviečiame įsigyti bilietus mokyklų grupėms jau dabar!

Bilieto kaina asmeniui 3 eur. Paraiškos priimamos iki lapkričio 22 d.

*grupė yra 8+ asmenys

Bilietai grupėms

Mokytojai, 4 salėje Jūsų lauks!

PARODOS DALYVIŲ EKSPOZICIJA, kurioje demonstruojamos moderniausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, gyvai bei interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos.

Nauja vieta! MOKYTOJŲ KAMBARYS – neformali susitikimų vieta diskusijoms.

Erdvė mokiniams 3 salėje!

ATRADIMŲ LABORATORIJOS
Jose pristatomos naujos kūrybinės tiriamosios veiklos.  Abi parodos dienas veiks 8 laboratorijos, kurios bus skirtos visiems parodos lankytojams – ir priešmokyklinukams, ir visų klasių mokiniams, ir netgi mokytojams.

GALIMYBIŲ ZONA
Ji skirta mokiniams interaktyviai pabendrauti su įvairių sričių profesionalais, pradėti iš anksto domėtis savo ateities profesija. Šeštadienį vyks mokinių karjeros konsultacijos, padėsiančios formuoti atsakingą požiūrį į savo karjeros galimybes.

MOKINIŲ MOKSLINIŲ TYRIMŲ IDĖJŲ MUGĖ

Čia savo mokslines idėjas pristatys mokiniai iš visos Lietuvos. O pristatomas idėjas vertins, mokiniams ir jų vadovams patars šalies mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

PLATI RENGINIŲ IR UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA

Renginiai aktualiomis švietimo temomis, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, diskusijos, pristatymai, dalinimosi gerąja patirtimi seminarai praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos.

Nauja! Lapkričio 23 d. penktadienį 5.1 konferencijų salė virs savivaldybių ir mokyklų pasidalijimo patirtimi erdve. Lankytojai turės galimybę susipažinti su įdiegtomis sistemomis, konkrečiomis priemonėmis, jas išbandyti, dalyvauti diskusijose.

Nauja! N2 Mokslo šturmas – šou tipo pasirodymas renginių scenoje, žaismingai ir interaktyviai perteikiantis įspūdingiausius eksperimentus iš viso mokslo pasaulio. Taip pat renginių programoje Jūsų lauks susitikimai su įkvepiančiomis asmenybėmis ir kitos staigmenos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiemet Jūsų laukia daugiau nei 150 renginių, kur bus aptariamos švietimo aktualijos.
Spalio 24 d. bus paskelbta renginių programa bei pradėta registracija į veiklas Atradimų laboratorijose.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.