Paroda „Mokykla 2017“ prasidėjo!

Septintoji respublikinė švietimo paroda prasidėjo šventiniu Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės sveikinimu. Susirinkusiuosius taip pat džiugino kolektyvų iš Vilniaus Karoliniškių muzikos ir Švenčionių r. Pabradės meno mokyklų pasirodymai ir VšĮ „Robotikos akademija“ roboto skelbimas, kad paroda atidaryta!

Lankytojai renkasi į „Nekonferenciją švietimo tema“, plūsta į patyrimu grįstas veiklas Atradimų laboratorijose ir kitus renginius. Dalis lankytojų domisi įvairiomis ugdymo priemonėmis, įranga, formaliojo ir neformaliojo švietimo programomis, paslaugomis mokykloms, mokytojams ir mokiniams.

Paroda „Mokykla 2017“ vyksta lapkričio 24–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Susitikime!

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2017. Įsiminti nuorodą.