„Mokykla 2017“

2017 m. lapkričio 24–25 dienomis vykusioje parodoje „Mokykla 2017“ buvo kalbama apie tai, kas yra GERA MOKYKLA. Gera Mokykla pirmiausia prasideda nuo bendruomenės, kuri šiuolaikiškai mokosi ir ugdymo turinį kuria drauge.

Trečią kartą parodos metu veikė 8 skirtingų tematikų laboratorijos, skirtos tiriamąjai ir kūrybinei veiklai populiarinti. Taip pat parodą įspūdingais mokslo šou puošė Estijos Tartu AHHAA mokslo centras.

Pirmą kartą:

• Veikė savivaldybių ir mokyklų erdvė, kurioje stenduose ir trumpuose pranešimuose savivaldybės ir mokyklos pristatė unikalias Geros mokyklos pokyčių patirtis.
  • Vyko „Nekonferencija švietimo tema“ mokyklų vadovams ir administracijų atstovams, savivaldybių švietimo skyrių, švietimo centrų darbuotojams, mokytojams.

Skaičiai: 17 800 lankytojų, 5 350 renginių dalyvių, 170 edukacinių renginių, 104 įmonės ir švietimo įstaigos

Nuotraukų galerija (1)

Nuotraukų galerija (2)

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2017. Įsiminti nuorodą.