Pristatome parodos „Mokykla 2017“ renginius

Lapkričio 24–25 d. jau septintą kartą vyks respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2017“. Kviečiame susipažinti su parodos renginių tinkleliu. Daugiau nei 130 edukacinių renginių bus atviri, išankstinė registracija vyks tik į Atradimų laboratorijas.

Parodoje tęsiama Geros mokyklos tema primena, kad Gera mokykla prasideda nuo bendruomenės. Mokyklos, rajono, regiono ir visa švietimo bendruomenė yra kūrėjai, kiekvieną dieną kuriantys šiuolaikišką mokymo(si) turinį, – tad kviečiame atvykti į parodą, kur Jūsų lauks įgalinantys veikti renginiai!

Mokyklų vadovus, steigėjus (savivaldybių atstovus), mokytojus ir švietimo politikus suburs pagrindinis parodos renginys – „Nekonferencija švietimo tema“. Švietimo politikos erdvėje bus laukiami besidomintieji švietimo politikos tendencijomis: ugdymo turinio atnaujinimu, produktyviuoju mokymusi, medijų ir informaciniu raštingumu, informatinio mąstymo, kūrybingumo ir kritinio mąstymo ugdymu.

Pirmą kartą parodoje veiks savivaldybių ir mokyklų bei atvirų diskusijų erdvės – penktadienį stenduose ir trumpuose pranešimuose savivaldybės ir mokyklos pristatys unikalias Geros mokyklos pokyčių patirtis, o šeštadienį lankytojus kviesime dalyvauti moderuojamose diskusijose aktualiais mokyklos gyvenimo klausimais.

Abi parodos dienas Atradimų laboratorijos lauks aktyvių mokinių ir mokytojų, kurie trokšta patirti mokymosi džiaugsmą kūrybiškai tyrinėdami, Mokytojų kambarys bus atviras neformaliems pašnekesiams ir bičiuliškiems susitikimams.

RENGINIAI

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2017. Įsiminti nuorodą.