Kviečiame dalyvauti parodos „Mokykla 2019“ atidaryme!

Svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys prasideda jau šį penktadienį – lapkričio 22 dieną.

Kartu su visais dalyvaukime parodos atidaryme 10.30 val. 3 salės fojė. Parodos duris į „Mokyklą 2019“ atvers Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, kviesdamas mokytis su visais ir iš visų. Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimą švietimo bendruomenei perduos Ministro pirmininko patarėja švietimo, mokslo, kultūros ir sporto klausimais Unė Kaunaitė.

Parodoje vyks renginiai mokytojams, mokyklų vadovams, mokiniams ir jų tėvams. Bus gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Parodą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

Paroda vyks lapkričio 22–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo.

Daugiau informacijos www.parodamokykla.lt svetainėje.

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2019. Įsiminti nuorodą.