Kviečiame dalyvauti Atradimų laboratorijų veiklų organizatorių atrankoje

2018 m. lapkričio 23–24 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks jau tradicine tapusi paroda Mokykla 2018.

Ketvirtus metus parodoje veiks Atradimų laboratorijos. Šiais metais jų tema – mokymasis tyrinėjant ateities mokykloje.

Atradimų laboratorijų tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą; atskleisti mokymosi tyrinėjant praktinio taikymo galimybių įvairovę; parodyti ryšį tarp įvairių mokomųjų dalykų.

Atradimų laboratorijose numatomos 8 erdvės. Bent po vieną erdvę bus skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniams, kitos – 5–8 ir 9–12 klasių mokiniams. Be to, visose erdvėse numatyti praktiniai užsiėmimai mokytojams, mokyklų administracijai, tėvams. Užsiėmimai organizuojami 15 žmonių grupėms. Kiekvienoje laboratorijoje bus stalai, kėdės, belaidis internetas, projektorius ir ekranas (vientisa sienelė).

Kviečiame mokyklas, universitetus, muziejus ir bibliotekas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas ir kitus norinčiuosius bei galinčiuosius organizuoti mokinių aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, praktinius užsiėmimus mokytojams, mokyklų administracijai, tėvams teikti paraiškas iki rugsėjo 24 d. 8 val.

Jei norite pasiūlyti kelių skirtingų užsiėmimų programas, kiekvienam užsiėmimui prašome pildyti atskirą paraišką.

Atrenkant dalyvius, pirmenybė bus teikiama tiems paraiškų teikėjams, kurie siūlo naujų, ankstesnėse Atradimų laboratorijose dar nevykdytų veiklų, ir integruotoms kelių partnerių (pvz., mokykla, universitetas, muziejus, verslas ir kt.) veikloms.

Atradimų laboratorijų veiklų organizatoriams, išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas, taikomas dalyvio mokestis pagal Litexpo pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. Įkainiai:

  • registracijos mokestis – 50 EUR + PVM (4 salės dalyviams papildomas registracijos mokestis netaikomas);
  • 45 min. trukmės veiklos organizavimas laboratorijoje – 30 EUR + PVM.

Jei organizatorius vykdytų 2 ir daugiau 45 min. užsiėmimus arba 1,5 val. trukmės užsiėmimą (-us), kaina skaičiuojama proporcingai. Pvz., veiklų organizatorius, kuris būtų atrinktas organizuoti 2 užsiėmimus po 45 min. arba 1, kurio trukmė 1,5 val., mokėtų 50 EUR + 30 EUR×2 + PVM = 110 EUR + PVM.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į Ugdymo plėtotės centro metodininkę Oną Vaščenkienę elektroniniu paštu Ona.Vascenkiene@upc.smm.lt.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.